Meist

Kargorataste kontseptsioon sai alguse Hollandis ja Taanis. Kvaliteetbrändi kargorattad nagu Urban Arrow, Bakfiets, Babboe, Dolly, Bullitt, Winther, Nihola ja Christiania on välja arendatud ja toodetud Amsterdami ning Kopenhaageni linna lähistel.

Kargoratas on nutikas transpordivahend, mis aitab Sul liikuda kuni 4 lapsega, jättes samas ruumi toidukaupadele ja muudele esemetele. Samas kargoratas on ka nii palju rohkem kui ainult nutikas alternatiiv autole.

Säästa raha nutikalt. Ei mingit kütusekulu, parkimisprobleeme ega parkimiskulusid. Kargoratas asendab perekonna teise auto. Nüüd on võimalik sõidutada oma võsukesed lasteaeda, trenni, toidupoodi ja kooli mugaval ja nauditaval transpordivahendil. Hoia iga kuu raha kokku!

Paranda üldist tervist. Lapsevanemana saad kargorattaga igapäevaselt värskes õhus trenni teha! Kastrataga lihasjõud suureneb, vastupidavus paraneb ja üldine tervis areneb märkamatult.

Mobiilne kvaliteetaeg perega. Kui lapsed on terve rattasõidu ajal Sinu ees kastis, muutub rattasõit peoks ratastel. Sa saad rääkida ja laulda koos lastega. Kogu mälestusi, millele saad aastate pärast soojusega tagasi vaadata.

Keskkonnasõbralik. Kargoratas on keskkonnasõbralik valik. Aita CO2 emissioone vähendamises ja keskkonnahoiu suurendamises, nii et järgmisel generatsioonil on puhas ümbruskond elamiseks. Vali jalgratas lühemateks soitudes.

Efektiivne müümine. Kargorattad pole ainult perekonande kasutuseks, vaid ka ärid Euroopas kasutavad kastrattaid oma igapäevaste operatsioonide toeks. Näiteks kullerteenused saadavad pakke kastrataste abil, restoranid täidävad tellimusi, kohvikud ja baarid müüvad oma jooke kesklinnas tänavatel. Karograttaid kasutatakse ka turundus- ja müügiedenduste jaoks- sa võid jagada tooteid ja näidiseid umber linna, täpselt seal kus su kliendid on. Kargorattad on mugavad ja praktilised, aga ka odavad ja neid on lihtne võtta äris kasutusele, sest töötajatel pole juhilube ja firma autot vaja.

Me tahame tuua selle trendi Euroopast Teieni Eestisse. Me loodame, et te naudite meie kodulehest ja nendest kvaliteet brändidest, keda me esindame. Kontakteeru meiega, kui Sul on küsimusi või tähelepanekuid kargorataste kohta! Aitame sind hea meelega 🙂

Kargoratas.ee meeskond